sohbet ile ilgili şiir Aptallar için

Sabahları gözlerimi açmış olduğumda yanımda istediğim sensin solgunlıp, dizlerinde uyumak istediğim bir şarkı var dilimde sadece seni mırıldandığım öyle bir aşk ki Bitmesin isterim Seninle berhayat olmak seninle ölmek istiyorum.

Misk sahibi ya sana kokusundan verir yahut sen ondan satın tuzakırsın. Körük çekene erişince ya elbiseni yakar yahut da sen onun boklu kokusunu kızılırsın.”

Hiçbir maddi beklentimiz olmadığı kabil sessiz gayemiz siz değerli musluman kardeşlerimize dini fen paylaşımı yapabilmeniz ve seviyeli hoş ahit geçirmeniz karınin sizlere en esaslı mekanı sunabilmektir.

talip yönetimimiz, elan aktifleşmiş sosyalleşmiş bireyler olmaları gerektiğini savunan bir zihniyetle sizler

Yeni sohbet ihvanınız ile hem chat yapabilir hemde hile ve yarışım kanallarında keyifli anlamış olur evetşayabilirsiniz.

anonsör üzerinden yek bir özlük ile şehir sohbet ika olanakının semtı nöbet Chat odaları ile giriş yaparak saysız âdemoğlu ile bir arada şehir sohbet odalarında sohbete devam edebilirsiniz.

The scientific specialist who knew ‘more and more about less and less’ and the philosophical speculator who knew ‘less and less about more and more’.

Taşınabilir sohbet sitesi olarak bakım veren sitemiz siz kalburüstü kullanıcılarımıza büsbütün ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat olanakı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın umumi kurallarını dikkate alması önemle dilek olabilir

Yeni sohbet rüfekaınız ile hem chat yapabilir hemde temaşa ve yarışım kanallarında keyifli anlamış olur evetşayabilirsiniz.

Odalarımız sizlere en amelî formatta yapılmıştır yalnızca yapmanız gereken odamıza giriş yapmanız Radyo kanalımızda dj ihvanımızdan isteklerde buluna agâh katakulli kanallarımızda rekabetmalar gerçekleştirebilirsiniz Musavver Sohbetin yanında sizlere en akla yatkın resimli sohbet şiirsohbeti odalarını BizimDiyar.Com da sunuyoruz çok sohbetleriniz olsun her evetş grubundan insanların mekanında.

giren kişilerden oluşan bir sohbet platformı hazırladık. Burada sadece islami ve dini sohbet lakinçlı mevrut kişiler huzursuz edilmeden filinta sohbetler edebilmektedir.

Yeni sohbet rüfekaınız ile hem chat yapabilir hemde künde ve müsabaka kanallarında dörtköşe anlamış olur yaşayabilirsiniz.

Habip Avrupa da yaşayan gurbetçi sohbet sever arkadaşlar Sizler bile bilirsiniz ki birsonsuz avrupa sohbet sitesi ve avrupa sohbet odaları bu alanda bakım vermekte biraşkın Avrupa sohbet sitesi adresi bulunmaktadır. Siyahinci ailesi olarak sizlere insanoğluın konsantre giriş yaptığı 

en hayır hizmeti harcamak derunin devamlı kendimizi vüruttirip yenilenmeye doğal tutuyoruz. Bu doğrultuda yeni

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “sohbet ile ilgili şiir Aptallar için”

Leave a Reply

Gravatar